Materac piankowy Hevea Airmax 3D

Nowy

300,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Airmax 3D
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 11 cm
Czas realizacji 7 dni

Efektywna cyrkulacja powietrza to jeden z warunków komfortowego snu. Zastój powietrza, brak jego wymiany, a także gromadzenie się dwutlenku węgla w pomieszczeniu, w którym śpimy sprawia, że nasz sen traci swoje zdolności regeneracyjne, a ponadto obniża zdolności koncentracyjne mózgowia.

Hevea Airmax 3D to innowacyjny, oddychający materac przeznaczony dla dzieci i niemowląt. Tworzony bez użyciu kleju materac piankowy charakteryzuje się zarówno wymuszonym i stałym przepływem powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne), jak i przepływem poziomy za który odpowiada pasek klimaband 3D. Zamocowany wokół materaca pasek klimatyczny ponadto wspomaga proces odprowadzania wilgoci, dzięki czemu materac zawsze pozostaje suchy oraz posiada odpowiednią temperaturę (komfort termiczny latem i zimą!).

Zewnętrzny pokrowiec wykonany z dzianiny Hevea Aegis Natural Care ułatwia utrzymanie materaca w czystości oraz znacząco poprawia jego wygląd. Materiał użyty do produkcji pokrowca jest odporny na wielokrotne czyszczenie oraz pranie, a także posiada certyfikaty Bezpieczny dla dziecka i Eko-Tex Standard 100.

Zgodnie z zaleceniami producenta materac może być użytkowany przez dzieci w wieku 0-24 miesiące, których masa ciała nie jest wyższa niż 30 kg. Ze względu na możliwość dwustronnego użytkowania materaca, rekomenduje się zamianę strony użytkowej co kilka miesięcy. Producent dopuszcza możliwość stworzenia materacy o nietypowych wymiarach.

ZASTOSOWANIE: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

UWAGI: materac dwustronny, twardy, możliwość zamiany stron wkładu, co wydłuża okres jego użytkowania. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Airmax 3D

Materac piankowy Hevea Airmax 3D

Oddychający i innowacyjny materac dla dzieci i niemowląt. Wykonany z wysoko elastycznej pianki o dużej gęstości. Wysokość materaca to 11 cm. Materac posiada kanaliki wentylacyjne zapewniające stały przepływ powierza w kierunku pionowym, a także pasek klimaband 3D, co umożliwia również przepływ powierza w kierunku poziomym. Tak intensywna i szybka wymiana powietrza w materacu gwarantuje utrzymanie odpowiedniej wilgoci oraz temperatury. Ponadto pokrowiec można zdjąć do prania.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: