Materac piankowy Hevea Duo Activia

Nowy

233,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Duo Activia
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 9 cm
Czas realizacji 7 dni

Hevea Duo Activia to wysokiej jakości rozwojowy materac przeznaczony dla dzieci i niemowląt o masie ciała nieprzekraczającej 30 kg. Zastosowanie płyty wysokoelastycznej (grubości 4 cm) oraz płyty wysokoelastycznej o podwyższonej twardości, pozwoliło na stworzenie materaca, który może być przez dziecko używany nawet kilka lat. Zabieg ten to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu przeznaczonego na poszukiwania kolejnych materacy. Zgodnie z rekomendacjami producenta- strona twarda użytkowana powinna być przez niemowlęta do ukończenia 8-9 miesiąca życia.

Zdejmowany pokrowiec to dodatek, który pozwala na łatwe utrzymanie materaca w czystości. Dzianina Aegis Natural Care produkowana w technologii Aegis Microbe Shield zapewnia antyalergiczność oraz prozdrowotność. Materiał ten jest bezzapachowy oraz odporny na wielokrotnie czyszczenie i pranie co jest szczególnie ważne dla mam zajmujących się utrzymaniem czystości w dziecięcym pokoju. Materac występuje w 4 standardowych rozmiarach, jednak istnieje możliwość indywidualnej produkcji nietypowej wielkości. Materac posiada pozytywną opinię Instytut Matki i Dziecka.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, waga dziecka do 30 kg.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Materac dostarczany do klienta ze stroną użytkową twardą. Po 8-9 miesiącach należy obrócić stronami wkład materaca. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Duo Activia

Materac piankowy Hevea Duo Activia

Rozwojowy, antyalergiczny materac dla dzieci i niemowląt. Wykonany z wysoko elastycznej pianki gwarantującej zdrowy oraz bezpieczny sen. Trwały i dwustronny materac posiadający dwie zróżnicowane strony twardości. Strona twarda przeznaczona jest dla dzieci do ok. 8-9 miesiąca życia, natomiast strona średnio-twarda dla dzieci starszych. Materac posiada pozytywną opinie Instytutu Matki i Dziecka. Ponadto w ofercie pokrowiec zdejmowany do prania.

Napisz opinię