Materac piankowy Hevea Dream Disney Baby

Nowy

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

158,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Dream Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 7 cm
Czas realizacji 7 dni

Dzieci to nasz największy skarb. Pragniemy by nie tylko rozwijały się zdrowo, ale by ich życie było komfortowe oraz pełne udogodnień. Swoją misję rozpoczynamy już od pierwszych chwil ich życia i kontynuujemy aż do osiągnięcia pełnoletności lub nawet od kilka lat dłużej.

Hevea Dream Disney Baby to antyalergiczny, dwustronny materac wykonany z wysoko elastycznej pianki grubości 7 cm. Bezstrefowa pianka zapewnia stałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko pozostaje w komfortowych warunkach zarówno dniem, jak i nocą.

Dołączony do materaca pokrowiec (z podobizną Kubusia Puchatka oraz jego Przyjaciółmi) można zdjąć i wyprać (w temperaturze 60 stopni). Zastosowanie zdejmowanego  pokrowca ułatwia utrzymanie czystości, co jest szczególnie ważne przy dzieciach z skłonnością do alergii. Dzianina wykorzystana do uszycia pokrowca posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materac przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 30 kg, bez względu na wiek. Produkt może być użytkowany zarówno w łóżeczkach dziecięcych, jak i turystycznych. Dwie strony użytkowe zapewniają długoletnią możliwość korzystania z ulubionego materaca przez dziecko.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, waga dziecka do 30 kg, wiek bez ograniczenia

UWAGI: materac dwustronny, twardy, dwie strony użytkowe. Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Dream Disney Baby

Materac piankowy Hevea Dream Disney Baby

Dwustronny i antyalergiczny materac niemowlęcy. Wkład został wykonany z pianki wysoko elastycznej o wysokości 7 cm. Materac jest idealny dla dzieci oraz niemowląt, nawet już od pierwszych dni po ich urodzeniu. Ponadto pokrowiec na materac zrobiony jest z bawełnianej dzianiny w typie frotte. Pokrowiec bez problemu można zdjąć do prania. Co ważne 100% bawełny gwarantuje jego „oddychanie”. Pokrowiec DISNEY Kubuś frotte jest także antyalergiczny.

Napisz opinię