Materac piankowy Hevea Top Active Dora

Nowy

199,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Dora
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 8 cm
Czas realizacji 7 dni

Piankowy materac Top Active Dora o wysokiej elastyczności jest odpowiedni dla niemowląt od pierwszych chwil życia. Materac wykonany z dwóch płyt o różnej twardości zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz efektywną wymianę ciepła z otoczeniem, zwiększając komfort snu maluszka. Płyta piankowa airmax 3D o grubości 5 cm posiada liczne otwory wentylacyjne, a płyta o grubości 7 cm z pianki wysoko elastycznej o wysokiej twardości zapewnia optymalne podparcie dla szybko rosnącego kręgosłupa. Wnętrze materaca jest wykonane bez użycia kleju.

Materac piankowy dla niemowląt i dzieci uzupełnia pokrowiec z oddychającej i naturalnej dzianiny Hevea Natural. Jej przyjemna w dotyku faktura z efektem 3D zwiększa komfort snu, a właściwości antybakteryjne i antystatyczne zapewniają bezpieczne środowisko snu. Pokrowiec jest zdejmowalny, dlatego jego czyszczenie jest proste i szybkie. Tkanina jest przystosowana do prania w pralce automatycznej w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka niemowlęce i dziecięce, najlepiej ze stelażem z odstępami nie większymi niż 5cm.

UWAGI: Nietuzinkowy wygląd pokrowca zewnętrznego – faktura dzianiny 3D imituje naturalne ułożenie kamieni na dnie morza. Certyfikat Eko – Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Top Active Dora

Materac piankowy Hevea Top Active Dora

Linia specjalnych materacy dziecięcych Hevea Top Acive jest przygotowana z myślą o dzieciach od pierwszych chwil życia. Model Dora jest wykonany z pianki airmax 3D w formie jednolitego bloku o grubości 5 cm, który wzbogacono o piankę Hard Form (warstwa 7 cm, cechującą się wysoką sprężystością i twardością. Materac posiada dwie strony twardości dostosowane do preferencji różnych użytkowników. Wypełnienie z antyalergicznej pianki posiada pokrowiec z dzianiny Natural.

Napisz opinię