Materac nawierzchniowy Hevea Top Active Topper

Nowy

473,00 zł

Linia produktu materace nawierzchniowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Topper
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 5 cm
Czas realizacji 14 dni

Materac nawierzchniowy o wysokości 3,5 cm wykonano z innowacyjnego lateksu Bio Climalateks. Wypełnienie posiada aż 10 tysięcy otworów, które wymuszają stalą i efektywną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki nim użytkownik ma zapewniony komfort termiczny o każdej porze roku. Pianka w całości jest nasączona żelem aloesowym, który łagodzi podrażnienia skóry, działa przeciwbakteryjnie i tonizująco.

Materac z lateksu Bio Climalateks masuje kręgosłup szyjny i lędźwiowy, dlatego jest polecany dla osób, które mają problemy z wysypianiem się na rozkładanych kanapach lub zbyt miękkich materacach. Pianka lateksowa jest wzbogacona o żywicę kauczukową, dzięki czemu pochłania wilgoć i przyśpiesza wymianę powietrza. Uregulowany mikroklimat materaca chroni przed rozwojem alergenów. Przed rozwojem alergii, bakterii i grzybów chroni również pokrowiec HEVEA NATURAL, wykonany z innowacyjnej dzianiny 3D. Pokrowiec jest zdejmowany, co umożliwia jego pranie w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Materac ma wysokość 4,5 cm. Posiada certyfikat Eko-Tex i atest Euro-Latex.

ZASTOSOWANIE: Topper nawierzchniowy, średnio-twardy. Jest umieszczany na materacu lub sofie, lub innej powierzchni, w celu dodania mu nowych funkcjonalności. Może być stosowany jako materac turystyczny lub nakładka na wersalkę, szezlong. Łatwo go złożyć, przechowywać i transportować. Waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac średnio-twardy, Do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Napisz opinię

Materac nawierzchniowy Hevea Top Active Topper

Materac nawierzchniowy Hevea Top Active Topper

Antyalergiczny materac nawierzchniowy jest wykonany z lateksu Climalateks. Jest przeznaczony do stosowania jako nakładka na posiadany materac lub rozkładaną sofę. Masująca pianka oddychająca posiada perforację, która zwiększa cyrkulację powietrza. Grubość wkładu wynosi 3,5 cm. Materac posiada siedem stref komfortu oraz strefy masujące, dzięki którym nocny wypoczynek efektywniej wspomaga regeneację organizmu i pozytywnie wpływa na kręgosłup.

Napisz opinię