Materac lateksowo-kokosowy Hevea Top Active Coco-Baby Krzyś

Nowy

325,00 zł

Linia produktu materace lateksowo-kokosowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Coco-Baby Krzyś
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 9 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Materac Top Active Coco Baby jest wykonany z lateksu i płyty kokosowej. Warstwa lateksu z zawartością 20% surowca naturalnego ma grubość 5 cm. W jej wnętrzu znajdują się liczne otwory wentylacyjne, które zapewniają sprawną cyrkulację powietrza. Wysoka elastyczność lateksu sprawia, że dostosowuje się do kształtu i wagi ciała dziecka, umożliwiając mu przyjęcie ergonomicznej pozycji w czasie snu. Warstwa kokosowa o większej twardości ma 2 cm. Dzięki niej kręgosłup maluszka ma solidne podparcie i może prawidłowo rosnąć.

Materac lateksowy dla dzieci posiada pokrowiec z ergonomicznej tkaniny 3D, która wspomaga szybką wymianę ciepła z otoczeniem i przewiewność. Pokrowiec uszyto z dzianiny Hevea Natural, która jest przyjemna w dotyku, miękka i paroprzepuszczalna. Jej właściwości antybakteryjne i antystatyczne zwiększają higieniczność materaca. Dodatkowo wypełnienie lateksowe jest pozbawione białek, które podrażniają układ immunologiczny maluszków i przyczyniają się do rozwoju alergii. Pokrowiec można zdejmować i prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka niemowlęce i dziecięce, najlepiej ze stelażem z odstępami nie większymi niż 5cm.

UWAGI: Nietuzinkowy wygląd pokrowca zewnętrznego – faktura dzianiny 3D imituje naturalne ułożenie kamieni na dnie morza. Certyfikat Eko – Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Top Active Coco-Baby Krzyś

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Top Active Coco-Baby Krzyś

Linia materacy HEVEA TOP ACTIVE jest dedykowana dla dzieci od pierwszych chwil życia. Dziecięcy materac z bloku lateksu o grubości 5 cm jest uzupełniony płytą kokosową mającą 2 cm. Wysoka elastyczność punktowa wypełnienia zwiększa komfort snu i chroni delikatny kręgosłup dziecka przed uszkodzeniami. Materac posiada pokrowiec Natural, wykonany z dzianiny o właściwościach przeciwbakteryjnych i antyalergicznych. Dzięki możliwości zdejmowania i prania utrzymanie czystości w łóżeczku jest prostsze.

Napisz opinię