Materac lateksowo-kokosowy Hevea Brasil

Nowy

1 918,00 zł

Linia produktu materace lateksowo-kokosowe
Producent Hevea
Kolekcja Brasil
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H4 (ultra twardy)
Wysokość 20 cm
Czas realizacji 28 dni

Hevea Brasil to bardzo twardy (H4), dwustronny materac wykonany z 3 płyt lateksowych oraz 2 warstw kokosu. Innowacyjne podejście do tematu produkcji materaców sprawiło, że powstał produkt luksusowy o dużej gęstości (65 kg/m3) zapewniający niespotykany dotąd komfort odpoczynku. Zastosowanie kokosa pozwoliło na otrzymanie materaca elastycznego, a także trwałego, który może być użytkowany przez wiele sezonów. Naturalny lateks ponadto zapobiega rozwojowi chorobotwórczych i alergizujących bakterii oraz roztoczy. Ponadto dołączenie do materaca wewnętrznego pokrowca zapewnia łatwość utrzymania w czystości oraz wysoką higienę snu.

Materac jest produktem dwustronnym, przeznaczonym na każdą porę roku. Każdy egzemplarz posiada 7 stref podparcia zapewniających komfort oraz przeciwdziałających bólom tych okolic (m.in. głowa, miednica i kolana). Istnieje możliwość dopasowania wielkości materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika (maksymalnie 180/200 cm). Materac polecany jest do stelaży elastycznych z regulacją twardości w pasie lędźwiowym. Producent zaleca ponadto zastosowanie stelaża płaskiego lub elastycznego.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń. Polecany do stelaży elastycznych z regulacją twardości w pasie lędźwiowym. Nie jest dopuszczalne stosowanie stelaża z regulacją w kilku płaszczyznach.

UWAGI: materac twardy H4, dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych w zakresie 180/200. Zalecany stelaż szczebelkowy płaski lub elastyczny. Rekomendowany stelaż Hevea Standard.

Napisz opinię

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Brasil

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Brasil

Luksusowy i innowacyjny dwustronny materac lateksowo-kokosowy. Wykonany z 2 warstw kokosu i 3 płyt lateksu o łącznej gr. 18 cm. Niezwykle elastyczny, H4, ultra twardy oraz antyalergiczny. Zawartość lateksu naturalnego to min. 20%. Posiada certyfikat Eko-Tex, a także technologie Dunlop. Gwarancje idealnego podparcia zapewnia aż 7 anatomiczych stref komfortu! Co więcej jest to materac wielosezonowy z pokrowcami zdejmowanymi do prania. Do wyboru dostępne są 4 wzory.

Napisz opinię