Materac lateksowy Hevea Comfort Prestige

Nowy

2 069,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Comfort Prestige
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata na produkt 15 lat na wkład materaca
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 22 cm
Czas realizacji 28 dni

Marzysz o tym, by Twój sen zawsze odbywał się w komfortowych warunkach? Twoje sny od zawsze krążą wokół wygodne materaca? Nocny odpoczynek nie przynosi regeneracji, a jedynie ból?

Hevea Comfort Prestige to wykonany z naturalnego lateksu dwustronny materac, który wykorzystywany może być zarówno latem, jak i zimą. Średnio-twardy materac wyprodukowany z bloku lateksu grubości 20 cm charakteryzuje się (oprócz regularnej cyrkulacji powietrza) również działaniem roztoczobójczym oraz bakteriobójczym (materac jest antyalergiczny). Ponadto w materacu wyróżnić można 7 stref podparcia, które zapewniają niebywały komfort spoczynku. Dzięki podparciu głowy, ramion, kręgosłupa oraz miednicy, bioder, a także kolan i stóp możliwe jest uzyskanie pełnej regeneracji organizmu oraz wybudzenie bez dokuczających bólów układu kostnego.

Materac nie posiada maksymalnego obciążenia, dlatego może być wykorzystywane przez osoby z dowolną masą ciała. Pokrowiec dołączony do materaca jest elementem zmiennym, który można samodzielnie spersonalizować (za dodatkową opłatą). Istnieje również możliwość wykonania materaca w nietypowym rozmiarze. Materac charakteryzuje się uniwersalnością, pozwalającą na zamontowanie go na stelażach płaskich lub elastycznych o rozstawie szczebelków 3-5 cm.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni dla stelaży o wielu płaszczyznach regulacji.

UWAGI: materac twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Wymagany stelaż szczebelkowy płaski lub elastyczny o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Rekomendowany stelaż Hevea Standard lub Hevea Comfort. Materac dostarczany do klienta w formie złożonej. Dla materaca 200/200 dostawa do 45 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Comfort Prestige

Materac lateksowy Hevea Comfort Prestige

Luksusowy i dwustronny materac lateksowy. Bardzo wygodny, gdyż wykonany w technologii Dunlop z bloku lateksu o gr. 20 cm, o zawartości lateksu naturalnego min. 20%. Ponadto materac jest elastyczny, średnio-twardy H2 oraz antyalergiczny. Posiada aż 7 anatomicznych stref o zróżnicowanej twardości, a także certyfikat Eko-Tex. Co więcej jest to materac wielosezonowy lato-zima z pokrowcami zdejmowanymi do prania. Obie strony użytkowe są identyczne, natomiast w ofercie mamy 4 wzory do wyboru.

Napisz opinię