Materac lateksowy Hevea Celebrities Baby

Nowy

550,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Celebrities Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość nie dotyczy
Wysokość 14 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Hevea Celebrities Baby to trwały materac wykonany z perforowanej pianki lateksowej. Produkt ten będący Wyrobem Medycznym kl.I, przeznaczony jest dla dzieci, których masa ciała nie przekracza 40 kg (bez względu na wiek). Perforowana pianka lateksowa będąca główną składową materaca, poddana  została wielokrotnym badaniom, których wynik pozwolił na uznanie materaca Hevea Celebrities Baby produktem, który w znacznym stopniu zmniejsza występowanie potówek u dzieci i niemowląt. W związku z tym, materac ten jest szczególnie polecany dzieciom z skłonnością do potówek zwykłych oraz czerwonych.

Każdy materac ponadto wyposażony jest w pokrowiec wewnętrzny oraz zewnętrzny. Zewnętrzna powłoka ochronna wykonana jest z dzianiny tencel pikowanej owatą. Materiał ten posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Zgodnie z rekomendacjami producenta ten dwustronny średnio twardy materac powinien być stosowany łącznie z łóżeczkami dziecięcymi typu szczebelkowego.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: średnio-twardy materac dwustronny, dwie strony użytkowe.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Celebrities Baby

Materac lateksowy Hevea Celebrities Baby

Dwustronny, wygodny i trwały materac lateksowy. Wykonany z perforowanej pianki lateksowej o grubości 12 cm. Średnio-twardy materac o wysokości 14 cm. Pokrowiec wewnętrzny składa się z bawełny, natomiast zewnętrzny z dzianiny na bazie naturalnej przędzy Tencel. Co więcej, dzianina ta posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Dzięki taśmie suwakowej zamontowanej z 3 stron pokrowiec swobodnie można zdjąć do prania. Wyrób medyczny kl. I.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: