Materac lateksowy Hevea Drive

Nowy

251,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Drive
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 4 cm
Czas realizacji 7 dni

Komfortowy sen nie powinien być zarezerwowany wyłącznie dla odpoczynku domowego. Dalekie i bliskie podróże, pobyty u rodziny czy też weekendowe wyjazdy będą bardziej przyjemne, gdy nasze dziecko będzie miało możliwość skorzystania z własnego materacyka.

Hevea Drive to materac lateksowy wzmocniony kulkami żelu silikonowego Blue Ocean, przeznaczony dla dzieci o masie ciała nieprzekraczającej 30 kg. Perforowana płyta lateksowa oraz aktywne kuleczki silikonowe zapewniają użytkownikowi nie tylko efektywną cyrkulację powietrza, ale również odprowadzanie gromadzącej się wilgoci.

Materace ponadto wyposażone są w zdejmowany, zewnętrzny pokrowiec wykonany z dzianiny Hevea Aegis Natural Care. Materiał ten to 100 % bawełna, nieposiadająca zapachu. Odporność na czyszczenie oraz wielokrotne pranie to zaleta, którą szczególnie pokochają mamy.

Materac Hevea Drive to produkt przeznaczony zarówno do łóżeczek turystycznych, jak i użytkowania wraz z innym materacem (jako nakładka). Zgodnie z rekomendacjami producenta strona użytkowana powinna być zmieniana co kilka miesięcy. Istnieje możliwość wykonania produktu o nietypowym rozmiarze.

ZASTOSOWANIE: do łóżeczek turystycznych, kojców lub nakładka na inny materac, waga dziecka do 30 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Drive

Materac lateksowy Hevea Drive

Elastyczny materac lateksowy z 3 cm warstwą lateksu Blue Ocean z kulkami żelu silikonowego. Wysokość materaca około 4,5 cm, waga 2-2,5kg w zależności od rozmiaru produktu. Idealny jako nakładka bądź materac podróżny. Posiada certyfikat Euro-Latex oraz Eko-Tex. I stefa twardości. Pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą, natomiast wewnętrzny wykonany jest z bawełny. Ponadto pokrowiec pikowany Aegis, dzięki wmontowanym 3 taśmom suwakowym, swobodnie zdejmowany jest do prania.

Napisz opinię