Materac z lateksem Hevea Top Active Bio Baby

Nowy

318,00 zł

Linia produktu materace z lateksem
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Bio Baby
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 11 cm
Czas realizacji 7 dni

Materac Top Active Bio Baby z wypełnieniem piankowo-lateksowym jest przeznaczony dla maluchów od pierwszych dni życia. Wkład o dwóch stopniach twardości zapewnia prawidłowe podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka i chroni przed jego uszkodzeniami. Strona o średniej twardości jest wykonana z oddychającego lateksu Blue Ocen, który zawiera 20% naturalnego surowca. Lateks o grubości 3 cm zapewnia pionową cyrkulację powietrza, dzięki czemu ciałko śpiącego maluszka pozostaje suche nawet w upalne dni. Pianka Blue Ocean obniża temperaturę na powierzchni materaca, dlatego komfort snu rośnie. Innowacyjny lateks jest polecany w profilaktyce SIDS, czyli nagłej śmierci łóżeczkowej. Wysoko elastyczna pianka PUR o dużej gęstości i sztywności umożliwia przyjęcie optymalnej pozycji w czasie snu.

Pokrowiec materaca Top Active Bio Baby jest wykonany z dzianiny Hevea Natural, która zapewnia efektywną wymianę ciepła z otoczeniem. Pokrowiec można ściągać z wypełnienia i wielokrotnie prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Tkanina z bawełny, poliestru i lycry jest odporna na intensywne użytkowanie, a jej właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i antystatyczne tworzą bezpieczne środowisko snu dla każdego dziecka.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka niemowlęce i dziecięce, najlepiej ze stelażem z odstępami nie większymi niż 5cm.

UWAGI: Nie zawiera kleju! W celu zwiększenia bezpieczeństwa odpoczynku dziecka, w większości materaców Hevea nie stosuje się kleju. Dzięki temu można swobodnie obracać pianki, przedłużając ich żywotność. Nietuzinkowy wygląd pokrowca zewnętrznego – faktura dzianiny 3D imituje naturalne ułożenie kamieni na dnie morza. Certyfikat Eko – Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka.

Napisz opinię

Materac z lateksem Hevea Top Active Bio Baby

Materac z lateksem Hevea Top Active Bio Baby

Linia materacy Hevea Top Active jest przystosowana do szczególnych potrzeb dzieci od pierwszych chwil życia. Lateksowo-piankowe wypełnienie modelu Hevea Top Active Bio Baby powstało z lateksu Blue Ocean i twardszej pianki wysoko elastycznej. Warstwa innowacyjnego lateksu ma 3 cm, natomiast grubość pianki wynosi 7 cm. Wypełnienie jest zabezpieczone za pomocą pokrowca uszytego z dzianiny Natural. Tkanina jest przewiewna i skutecznie odprowadza wilgoć, zwiększając komfort maluszka.

Napisz opinię