Materac lateksowy Hevea Top Active Young Lateks Junior

Nowy

378,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Young Lateks Junior
Grupa wiekowa powyżej 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 12 cm
Czas realizacji 14 dni
Wyrób medyczny TAK

Materac Top Active Young Lateks Junior jest wykonany z jednolitej lateksowej płyty, która zawiera 20% naturalnego surowca. Wypełnienie zapewnia pionową cyrkulację powietrza, dzięki licznym otworom wentylacyjnym, a pianka lateksowa cechuje się wysokim stopniem elastyczności punktowej. Lateks prawidłowo podpiera rosnący kręgosłup i tworzy bezpieczne środowisko snu nawet dla dzieci cierpiących na alergię. Pianka z lateksu jest pozbawiona białek, powodujących reakcje alergiczne. Dodatkowo materiał posiada właściwości przewciwbakteryjne i uniemożliwiające rozwój roztoczy.

Lateksowy materac dla dzieci i młodzieży posiada pokrowiec z dzianiny Hevea Natural. Dzianina jest przyjemna w dotyku, miękka i przewiewna, dlatego zapewnia szybką i efektywną wymianą ciepła z otoczeniem. Wykazuje również właściwości antystatyczne, dlatego odpowiada na potrzeby małych alergików, uczulonych na drobinki kurzu domowego. Pokrowiec może być ściągany i prany w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka dziecięce, tapczany i łóżka piętrowe najlepiej ze stelażem z odstępami nie większymi niż 5cm. Przeznaczony dla dzieci do wagi 80 kg.

UWAGI: Nietuzinkowy wygląd pokrowca zewnętrznego – faktura dzianiny 3D imituje naturalne ułożenie kamieni na dnie morza. Certyfikat Eko – Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Top Active Young Lateks Junior

Materac lateksowy Hevea Top Active Young Lateks Junior

Linia specjalnych materacy Hevea Top Active dla dzieci i młodzieży jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 2. roku życia. Ich lateksowe wypełnienie zapewnia prawidłowe podparcie dla szybko rosnącego kręgosłupa i chroni przed jego skrzywieniami. Materac Young, zbudowany z jednolitego bloku lateksu o grubości 9 lub 10 cm, jest przystosowany do specjalnych potrzeb młodego organizmu. Wypełnienie posiada pokrowiec Natural z bawełny, który zapewnia sprawną cyrkulację powietrza.

Napisz opinię