Materac lateksowy Hevea Top Active Baby

Nowy

308,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Baby
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 9 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Materac Top Active Baby jest wykonany z jednolitej płyty lateksu o zawartości 20% lateksu naturalnego. Wypełnienie o grubości 8 cm zapewnia pionową cyrkulację powietrza, dzięki licznym otworom wentylacyjnym. Pianka, z której wykonano materac, cechuje się wysokim stopniem elastyczności punktowej, zapewniając maluchom komfort przez cały okres użytkowania.

Materac jest trwały i bezpieczny dla dzieci, gdyż zapewnia optymalne podparcie dla rosnącego kręgosłupa i zdrowe środowisko snu. Lateks uniemożliwia rozwój baterii, grzybów i roztoczy oraz działa antystatycznie. Dzięki niemu, dziecko jest chronione przed kontaktem z silnymi alergenami, które są przyczyną pojawiania się nieprawidłowych reakcji obronnych ze strony układu odpornościowego. Wypełnienie jest umieszczone w pokrowcu z dzianiny Hevea Natural, która cechuje się grubym splotem z efektem 3D. Pokrowiec zapewnia przewiewność i szybką wymianę ciepła z otoczeniem. Możliwe jest jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka niemowlęce i dziecięce, najlepiej ze stelażem z odstępami nie większymi niż 5cm.

UWAGI: Nietuzinkowy wygląd pokrowca zewnętrznego – faktura dzianiny 3D imituje naturalne ułożenie kamieni na dnie morza. Certyfikat Eko – Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Top Active Baby

Materac lateksowy Hevea Top Active Baby

Linia materacy dziecięcych HEVEA TOP ACTIVE jest przeznczona dla maluchów od pierwszych dni życia. Materac o grubości 8 cm jest wykonany z bloku lateksu, cechującego się wysoką elastycznością punktową, dzięki czemu chroni delikatny kręgosłup dziecka przed uszkodzeniami i zapewnia wysoki komfort w czasie każdej drzemki. Wypełnienie jest pokryte oddychającą dzianiną z efektem 3D. Pokrowiec jest zdejmowany, co ułatwia utrzymanie dzianiny w czystości i umożliwia jej pranie w pralce automatycznej.

Napisz opinię