Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Deluxe Comfort Royal

Nowy

1 338,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Latex Deluxe Comfort Royal
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 20 cm
Czas realizacji 14 dni
Wyrób medyczny TAK

Lateksowe materace Hevea Top Active cechują się trwałością i higienicznością. Wykazują właściwości antyalergiczne, dzięki czemu stanowią barierę dla domowego kurzu, pleśni i grzybów, poprawiając stan zdrowia alergików. Właściwości antyalergiczne wykazuje nie tylko pianka wewnątrz materaca, ale i pokrowiec, wykonany z materiałów o działaniu prozdrowotnym. Pianka lateksowa jest zmieszana z żywicą kauczukową, dlatego materac zapewnia komfort termiczny przez cały rok. Lateks naturalnego pochodzenia jest przyjazny dla środowiska, co sprawia, że materace z niego wykonane cechują się ekologicznością.

Wkład dwustronnego materaca ma grubość 18 cm. Perforowana pianka posiada siedem stref komfortu, zwiększających ergonomię wypełnienia i ułatwiających znalezienie optymalnej pozycji w czasie snu. Punktowa elastyczność pianki sprawia, że lateks reaguje na siłę nacisku i dostosowuje się do kształtu i masy ciała użytkownika. Obie strony materaca są identyczne, dlatego zapewniają taki sam komfort o każdej porze roku.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do stelaży elastycznych o wielu płaszczyznach regulacji.

UWAGI: Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Zalecany stelaż o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Zaleca się pranie pokrowca chemicznie lub w temp. 60C. Oznaczony CE. Wyrób Medyczny kl.I. Przynajmniej co 6 miesięcy zaleca się zmianę strony użytkowej materaca.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Deluxe Comfort Royal

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Deluxe Comfort Royal

Materac lateksowy posiada dwie identyczne strony użytkowe i siedem stref komfortu, które zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa każdej nocy. Wkład cechuje odpowiednia gęstość, by utrzymać ciało w prawidłowej pozycji bez względu na wagę użytkownika. Pokrowiec Natural jest przyjemny w dotyku, a możliwość rozpinania z trzech stron ułatwia jego czyszczenie i pranie. Materac posiada atest Eko-Tex i wykazuje właściwości antyalergiczne.

Napisz opinię