Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H3

Nowy

1 163,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Latex Comfort H3
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 14 dni
Wyrób medyczny TAK

Lateksowe materace do sypialni Hevea Top Active to odpowiedni wybór dla użytkowników, którzy cenią sobie trwałość, wygodę, higieniczność i antyalergiczność. Materace posiadają certyfikaty Euro-Latex i Eko-Tex, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania i wysoką jakość wykonania. Lateks zapewnia trwałą ochronę przed roztoczami i grzybami, a także przed alergenami. Materiał pochodzenia naturalnego jest pozbawiony białek w składzie, dlatego jest neutralny dla układu opornościowego człowieka. Dzięki temu znikają reakcje alergiczne w postaci wysypek skórnych, duszności, zapalenia spojówek i kataru siennego.

Materace lateksowe Havea odznaczają się wysoką jakością spania, gdyż umożliwiają znalezienie ergonomicznej pozycji ciała. Dzięki jednolitej płycie lateksowej i piance obustronnie perforowanej o grubości 14 mm, materac zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa. Siedem stref komfortu o zróżnicowanej twardości przeciwdziała bólom kostno-stawowym. Pianka lateksowa wypełniająca materac jest wymieszana z naturalną żywicą kauczukową (20%), dzięki czemu latem daje uczucie chłodu, a zimą pomaga się rozgrzać.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, twardy (polecany dla osób o wadze pow. 90 kg lub z zaleceniami do twardszego podparcia). Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną na czas np. wymiany pokrowca zewnętrznego. Pokrowiec można zdjąć, taśma suwakowa z 3 str. Zalecane stosowanie ze stelażem elastycznym, płaskim lub regulowanym w jednej bądź 3 płaszczyznach. Do łóżek i sypialni. Do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń.

UWAGI: Zaleca się pranie pokrowca chemicznie lub w temp. 60C. Oznaczony CE. Wyrób Medyczny kl.I. Przynajmniej co 6 miesięcy zaleca się zmianę strony użytkowej materaca.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H3

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H3

Lateksowy materac dwustronny jest praktycznym wyborem do każdej sypialni. Użytkownicy cenią go za trwałość i wygodę, jaką zapewnia naturalny lateks. Model cechuje się wysoką twardością i ergonomią, którą zapewnia siedem stref komfortu. Materac wypełnia wysokiej jakości pianka elastyczna o dużej gęstości, dzięki której użytkownikowi łatwiej znaleźć wygodną pozycję do snu. Pokrowiec jest wykonany z białej dzianiny Natural, wykazującej właściwości antyalergiczne i paroprzepuszczalne.

Napisz opinię