Materac z lateksem Hevea Fitness Lateks

Nowy

1 250,10 zł

-10%

1 389,00 zł

Linia produktu materace z lateksem
Producent Hevea
Kolekcja Fitness Lateks
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 19 cm
Czas realizacji 14 dni

Nadmierna potliwość przeszkadza Ci podczas nocnego odpoczynku? Zlewne poty powodują, że materac jest wilgotny, a Twój sen nie przynosi regeneracji? Dzięki Hevea Fitness Lateks wilgoć już nigdy nie będzie Twoim problemem.

Hevea Fitness Lateks to dwustronny, wytrzymały materac charakteryzujący się zróżnicowaną twardością podłoża. Wykonany z wysoko elastycznej pianki (grubość 14 cm) oraz płyty lateksowej (grubość 3 cm) materac zapewnia komfort użytkowania bez wględu na wagę osoby odpoczywającej. Pianka KALTSCHAUM zapewnia użytkownikowi nie tylko odpowiednie podparcie dla anatomicznych krzywizn ciała, ale również równomierną cyrkulację powietrza wpływającą pozytywnie na higienę snu. Pianka lateksowa BLUE OCEAN zawiera żel silikonowy ułatwiający odprowadzanie nadmiaru wilgoci z powierzchni materaca. Ponadto zapewniają one komfort termiczny zarówno latem (chłodzenie), jak i zimą (grzanie).

Materac może być użytkowany przez alergików. Istnieje możliwość wykonania materaca w nietypowym rozmiarze. Pokrowiec dołączony do materaca występuje w 4 różnych wariantach. Produkt dopasowany jest do każdego rodzaju stelaża, jednak producent zaleca użycie stelaży Hevea Standard lub Hevea Comfort.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: materac twardy H3 (strona piankowa) i średnio-twardy H2 (strona lateksowa), dwustronny. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Materac dopasowany do każdego rodzaju stelaża, w tym do stelaży regulowanych. Rekomendowany stelaż Hevea Standard lub Hevea Comfort.

Napisz opinię

Materac z lateksem Hevea Fitness Lateks

Materac z lateksem Hevea Fitness Lateks

Dwustronny, trwały i wygodny materac z płyty lateksowej 3 cm i pianki wysoko elastycznej o gr. 14 cm. Pianka o dużej gęstości umożliwia aktywną wentylacje materaca, a także nadaje mu zarówno trwałość, jak i elastyczność. Z kolei lateks Blue Ocean zawierający silikonowe kulki reguluje jego wilgotność. Co więcej, materac jest antyalergiczny i posiada 7 stref anatomicznych oraz stronę twardą H3 i średnio-twardą H2. Do wyboru dostępne są 4 wzory. Pokrowce można zdjąć do prania.

Napisz opinię