Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H2

Nowy

1 073,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Latex Comfort H2
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 14 dni
Wyrób medyczny TAK

Lateksowe materace do sypialni z kolekcji Hevea Top Active cechują się trwałością, higienicznością i antyalergicznością. Zapewniają wysoki komfort w czasie snu, a dzięki wysokiej jakości lateksowi z certyfikatami Euro-Latex i Eko-Tex zapewniają ochronę przed rozwojem drobnoustrojów. Materac uniemożliwia namnażanie się roztoczy i grzybów oraz gromadzenie się alergenów. Naturalny lateks jest bezpieczny dla środowiska i organizmu człowieka ze względu na brak białek, które są przyczyną pojawiania się reakcji alergicznych.

Materac lateksowy podnosi jakość snu, ponieważ jednolita powierzchnia zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa. Dzięki siedmiu strefom komfortu, materac reaguje na nacisk ciała użytkownika, umożliwiając przyjęcie ergonomicznej pozycji w nocy. Obustronnie perforowana pianka lateksowa o grubości 14 mm ma zróżnicowaną twardość, dlatego odpowiada na potrzeby wymagających użytkowników. Lateks wypełniający materac zawiera naturalną żywicę kauczukową, dzięki czemu latem zapewnia chłód, a zimą chroni przed utratą ciepła.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, średnio-twardy. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną na czas np. wymiany pokrowca zewnętrznego. Pokrowiec można zdjąć, taśma suwakowa z 3 str. Zalecane stosowanie ze stelażem elastycznym, także regulowanym w kilku płaszczyznach. Do łóżek i sypialni. Do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń.

UWAGI: Zaleca się pranie pokrowca chemicznie lub w temp. 60C. Oznaczony CE. Wyrób Medyczny kl.I. Przynajmniej co 6 miesięcy zaleca się zmianę strony użytkowej materaca.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H2

Materac lateksowy Hevea Top Active Latex Comfort H2

Materac lateksowy o średniej twardości pasuje do każdej sypialni. Jest wykonany z elastycznej pianki wysokiej jakości, która cechuje się dużą gęstością. Model jest popularny na rynku od wielu lat ze względu na trwałość i wygodę, jaką zapewnia. Materac posiada aż siedem stref komfortu. Wnętrze materaca powstało na bazie naturalnego lateksu. Dzianinowy pokrowiec Natural ma biały kolor oraz cechuje się paroprzepuszczalnością i właściwościami antyalergicznymi. Materac posiada atest Eko-Tex.

Napisz opinię