Materac dualsleep Hevea Comfort Amore

Nowy

2 093,00 zł

Linia produktu materace dualsleep
Producent Hevea
Kolekcja Comfort Amore
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 14 dni
Wyrób medyczny TAK

Problemy z kręgosłupem nie dają Ci odpocząć? A może wraz z partnerem lub partnerką posiadacie inne potrzeby w kwestii posiadanego materaca?

Dualsleep Hevea Comfort Amore to dwustronny, trwały materac będący Wyrobem Medycznym Kl.I. Seria Dualsleep umożliwia jednoczesne korzystanie z materaca przez osoby o zgoła odmiennych warunkach anatomicznych. Jedna ze stron materaca charakteryzuje się twardością H2, podczas gdy druga to twardość zdecydowanie większa- H3. Zastosowanie dwóch twardości związane jest nie tylko z komfortowym snem odrębnych jednostek, ale również możnością korzystania przez osoby o zróżnicowanej masie ciała. Twardość H2 przeznaczona jest dla osób o masie do 90 kg, podczas gdy H3 utrzymuje ciężar nawet powyżej 90 kg.

Każdy materac posiada wkłady lateksowe tworzące tzw. 7 stref komfortu anatomicznego. Podparcie 7 najważniejszych krzywizn pozwala na komfortowy odpoczynek oraz odciążenie mięśni m.in. obręczy barkowej oraz miednicy. Zastosowanie wewnętrznego pokrowca ponadto wpływa na higienę snu oraz możność utrzymania materaca w czystości. Naturalny lateks użyty do produkcji materaca wykazuje także właściwości roztoczobójcze oraz bakteriobójcze, dlatego też materac może być użytkowany przez alergików.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika H2 do 90 kg, H3 pow. 90 kg.

UWAGI: materac średnio-twardy H2, twardy H3, dwustronny. Dwie strony użytkowe o identycznej budowie. Wymagany stelaż szczebelkowy płaski lub elastyczny o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Rekomendowany stelaż Hevea Standard. Materac dostarczany do klienta wyłącznie w formie złożonej.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac dualsleep Hevea Comfort Amore

Materac dualsleep Hevea Comfort Amore

Trwały, komfortowy i zdrowy materac lateksowy. Wyrób medyczny kl. I wykonany z lateksu o gr. 14 cm i dwóch twardościach H2/H3 po obu stronach. Posiada aż 7 stref anatomicznych i wkłady lateksowe trwale połączone po środku, co gwarantuje właściwe podparcie kręgosłupa. Dwustronny i podwójny materac DualSleep jest idealny dla użytkowników z zróżnicowaną budową ciała. Ponadto pokrowce można zdjąć do prania, a w ofercie dostępne są 4 wzory do wyboru.

Napisz opinię