Materac dualsleep Hevea Fitnes Amore

Nowy

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

1 607,00 zł

Linia produktu materace dualsleep
Producent Hevea
Kolekcja Fitnes Amore
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 14 dni

Twój partner lub partnerka ciągle narzekają na wybraną przez Ciebie twardość materaca? Może wolą mniej lub bardziej twardy w porównaniu z Twoim wyborem? W dzisiejszych czasach rozwiązanie Waszego problemu jest możliwe i my możemy Ci w tym pomóc.

Dualsleep Hevea Fitnes Amore to materac wyprodukowany z pianki wysokoelastycznej o gęstości minimalnej 45 kg/m3, posiadający dwie twardości. Zróżnicowanie pod względem twardości (H2 i H3) pozwala na użytkowanie materaca przez dwie osoby, o zgoła odmiennych uwarunkowaniach anatomicznych. Pianka dzięki swojej budowie zapewnia cyrkulację powietrza oraz wysoki komfort podczas pozostawania w pozycji leżącej. Ponadto pianki połączone są ze sobą jednostronnie metodą wpustu, co zapewnia wysoką trwałość materaca oraz możliwość jego długoletniego użytkowania.

Zastosowanie pokrowca wewnętrznego zapewnia łatwość zachowania higieny i czystości produktu. Materac przeznaczony jest dla osób o zróżnicowanej masie ciała. Strona o twardości H2 użytkowana może być przez osobę o masie maksymalnej 90 kg, podczas gdy H3 przeznaczona jest dla użytkownika powyżej 90 kg. Producent zaleca użycie stelaża elastycznego lub szczebelkowego rolowanego.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika H2 do 90 kg, H3 pow. 90 kg - materac zalecany dla użytkowników o zróżnicowanej budowie ciała

UWAGI: materac średnio-twardy, twardy, dwustronny. Dwie strony użytkowe o identycznej budowie. Zalecany stelaż szczebelkowy rolowany lub elastyczny. Rekomendowany stelaż Hevea Standard.

Napisz opinię

Materac dualsleep Hevea Fitnes Amore

Materac dualsleep Hevea Fitnes Amore

Materac podwójny DualSleep. Wykonany z pianki wysokoelastycznej o grubości 14 cm i dwóch twardościach H2/H3 po obu stronach. Niezwykle wygodny, elastyczny oraz antyalergiczny. Dwustronny materac zrobiony z wkładów piankowych perforowanych, które trwale połączone są po środku, zapewnia aktywną wentylację. Jest to idealny wybór dla osób o zróżnicowanej budowie ciała. Ponadto pokrowce można zdjąć do prania. Oferujemy 4 wzory do wyboru.

Napisz opinię