Piętrus Łóżeczko Laura 120x60 z szufladą

Nowy

502,00 zł

Właściwości łóżeczka

Dziecięce łóżeczko Laura wyróżnia się ciekawym wyglądem zachowując przy tym dość niską cenę. W rezultacie otrzymujemy produkt o doskonałym współczynniku jakości do ceny.

WŁAŚCIWOŚCI

W łóżeczku jest możliwość zmiany położenia dna łóżeczka. Aby prawidłowo wykorzystać tą opcję należy dla noworodka zamontować dno na najwyższym poziomie. W takim położeniu dna mamy najłatwiejszy dostęp do dziecka. Gdy maluszek podrośnie i samodzielnie zaczyna siadać to zalecane jest obniżenie dna na niże poziomy (wg normy PN-EN 716-1 zalecane jest obniżenie na najniższy poziom).

Różne ułożenia dna materaca w łóżeczku

Opcja wyjmowanych szczebelków może przydać się w późniejszym okresie wzrostu maluszka. Gdy nasz maluszek potrafi już poruszać się na tyle sprytnie, aby wchodzić na przedmioty o wysokości około 20 cm, można wyciągnąć szczebelki w łóżeczku. W ten sposób odkryjemy przed maluchem ukryte właściwości Jego łóżeczka :) Pozwoli mu to na swobodne wchodzenie z i do łóżeczka

Wyjmowane szczebelki w łóżeczku

Brak miejsca? Mamy na to sposób, w takim przypadku polecamy wybrać łóżeczko z szufladą. Przestrzeń pod łóżeczkiem jest wtedy praktycznie wykorzystana. Bez problemu zmieścimy tam rzeczy maluszka takie jak: pościel, prześcieradełka, pampersy czy podkłady. Zawartość szuflady zakrywana jest przez przykrywkę którą dołączamy do zestawu.

Szuflada w łóżeczku

Łóżeczko sofka? Jeżeli chcemy dłużej korzystać z łóżeczka warto rozważyć dokupienie specjalnej barierki która przeobrazi nasze łóżeczko w tapczanik. Okres użytkowania znacznie się wtedy wydłuży. Barierka pasuje do wszystkich naszych łóżeczek.

Łóżeczko sofka tapczniak

Mamy też rozwiązanie które sprawdzi się idealnie w okresie ząbkowania. Na boki łóżeczka możemy zamontować osłonki (gryzaki), tak zabezpieczone łóżeczko możemy z powodzeniem gryźć i nic nie uszkodzimy :) materiał osłonki wykonany jest z przebadanego plastiku (zgodnie z norma PN-EN 71-3). Opisywane gryzaczki spełniają też funkcję estetyczną, łóżeczko znacznie ładniej się prezentuje. Pod montaż osłonek wykonujemy specjalne rowki, dlatego najlepiej zamawiać je razem z łóżeczkiem. Rowki są potrzebne, aby prawidłowo zamocować osłonki.

Gryzaki

Gwarancja DOOR-TO-DOOR, serwis i gwarancję obsługujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób!

Gwarancja Door To Door na łóżeczka niemowlęce

KOLOR

Opcja pierwsza: Laura w kolorze białym, opcja druga: Laura w kolorze biało-szarym.

MATERIAŁ

Dno i boki łóżeczka wykonane są z drewna. Szczyt wykonany jest z malowanego MDF. Szuflada wykonana jest z płyty wiórowej. Dno i przykrywka szuflady wykonane są z HDF.

Wykonane z bezpiecznych materiałów.

MONTAŻ

Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.

Główne listwy górne są zaokrąglone.

Wszystkie newralgiczne krawędzie łóżeczka są zaokrąglone.

Produkt Polski. Od ponad 26 lat produkujemy bezpieczne łóżeczka dla dzieci.

WYMIARY

Zgodne z norma 71-3Gwarancja 2 lataSzybki serwisWyprodukowano w PolsceDobre produkty

Napisz opinię

Piętrus Łóżeczko Laura 120x60 z szufladą

Piętrus Łóżeczko Laura 120x60 z szufladą

Łóżeczko LAURA przeznaczone dla małych dzieci. Boki wykonane z okrągłych listewek, w tym trzy kije wyjmowane. Szczyty ze stylowo wykończonych płyt. Pod łóżkiem - pakowna szuflada w typie skrzyni. Dno mebla jest solidne i mocne, trzy możliwe wysokości dla materaca. Krawędzie zabezpieczone i zaokrąglone. Materiał – głównie naturalne drewno. Mebel dostępny w jasnych kolorach.

Czas realizacji: 21 dni roboczych

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: