Piętrus Łóżeczko Misza (120x70) z szufladą

Łóżeczko dziecięcie „Misza” to najlepszy produkt dostępny w naszej ofercie; wyjątkowe połączenie klasycznego stylu, komfortu, wyglądu i pełnego bezpieczeństwa. Unikalny design, wysuwana szuflada i szerokie solidne szczebelki. Całość o wymiarach 120x60, wykonana z najwyższej jakości materiałów, łatwa do samodzielnego montażu.


Bezpieczny dla dziecka
Polski produkt


795,00 zł
Brak podatku
Obecnie brak na stanie
Czas realizacji: do 21 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Łóżeczko dziecięce Misza 120x60 z szufladą. Łóżeczko Misza to najlepszy model wśród rodziny produktów. Zaprojektowane w duchu stylu meblarskiego „Classic Contemporary” (Współczesny Klasyczny). Szerokie szczebelki łóżeczka zapewniają szczególną estetykę.

Regulowane dno łóżeczka pozwala nam zmieniać jego położenie w zależności od wzrostu maluszka. Dla noworodka najlepiej ustawić dno na najwyższym poziomie, tak aby rodzice mieli łatwy dostęp. Wraz ze wzrostem i nabytymi nowymi umiejętności maluszek zacznie siadać, jest do znak dla rodziców że należy obniżyć dno na najniższy poziom.

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

W łóżeczku z płaskimi szczebelkami mamy zawsze dwie wyjmowane sztuki. Gdy maluszek jest już na tyle samodzielny, aby swobodnie chodzić, można wyjąć szczebelki, pozwoli mu to na bezproblemowe poruszanie się z i do łóżeczka.

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Możliwość zakupu łóżeczka z szufladą, super rozwiązanie ponieważ zyskujemy dodatkowe miejsce na pampersy, pieluchy, pościele, śpiochy, prześcieradła, kocyki itp.! Uwaga ilość miejsca ograniczona :)

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Chcesz korzystać z łóżeczka dłużej? Mamy na to rozwiązanie. Wystarczy dokupić barierkę zabezpieczającą, a łóżeczko bez problemu zmienimy w praktyczny tapczanik. Takie łóżeczko sofka może być użytkowane dłużej (barierka nie ujęta w cenie podstawowej).

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Aby zapewnić dziecku prawidłowe ząbkowanie w ofercie posiadamy osłonki na łóżeczka. Spełniają 3 podstawowe funkcje: pozwalają na swobodne i bezpiecznie gryzienie boków łóżeczka, nadają łóżeczku unikalnej estetyki, zabezpieczają łóżeczko przed niechcianymi odbiciami po ząbkach. Pod gryzaki wykonujemy specjalny rowek, który stabilizuje nam jego pozycję. Bez użycia narzędzi lub rozkręcenia łóżeczka zdjęcie gryzaka jest niemal niemożliwe. Osłonki na łóżeczko nie są ujęte w cenę podstawową.

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Gwarancja DOOR-TO-DOOR. Serwis i gwarancję obsługujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób!

 

Łóżeczko Piętrus Misza

 

Kolor
W tej ofercie dostępne jest łóżeczko Misza w kolorze białym.

Materiały
Główna konstrukcja łóżeczka wykonana z drewna. Szczyty wykonano z płyty MDF, HDF i drewna (nogi - MDF, wypełenie - HDF, łączyna górna i dolna - MDF, wałek górny - drewno, pionowe łączynki - drewno).
Wykonane z bezpiecznych materiałów.

Montaż
Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Więcej informacji
Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.
Główne listwy górne są zaokrąglone.
Wszystkie newralgiczne krawędzie łóżeczka są zaokrąglone.
Produkt Polski. Od ponad 26 lat producent tworzy bezpieczne łóżeczka dla dzieci.

Wymiary

Łóżeczko Piętrus Misza

21 dni roboczych
P-MISZA12060

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa