Piętrus Łóżeczko Laura (120x60) z szufladą

Łóżeczko „Laura” to idealne rozwiązanie dla rodziców poszukujących czegoś oryginalnego – unikalny design w połączeniu z delikatną bielą doda uroku pokoikowi Twojego maluszka. Produkt wykonany z najwyższej jakości polskich materiałów, o wymiarach 120x60, z praktyczną szufladą i trzema poziomami ułożenia. Zaokrąglone krawędzie dla pełnego bezpieczeństwa, możliwość dokupienia barierki lub przebudowy jako dostawka do łóżka rodziców. Barierka sprzedawana osobno.


Bezpieczny dla dziecka
Polski produkt


644,00 zł
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 21 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Dziecięce łóżeczko Laura wyróżnia się ciekawym wyglądem zachowując przy tym dość niską cenę. W rezultacie otrzymujemy produkt o doskonałym współczynniku jakości do ceny.

W łóżeczku jest możliwość zmiany położenia dna łóżeczka. Aby prawidłowo wykorzystać tą opcję należy dla noworodka zamontować dno na najwyższym poziomie. W takim położeniu dna mamy najłatwiejszy dostęp do dziecka. Gdy maluszek podrośnie i samodzielnie zaczyna siadać to zalecane jest obniżenie dna na niże poziomy (wg normy PN-EN 716-1 zalecane jest obniżenie na najniższy poziom).

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Opcja wyjmowanych szczebelków może przydać się w późniejszym okresie wzrostu maluszka. Gdy nasz maluszek potrafi już poruszać się na tyle sprytnie, aby wchodzić na przedmioty o wysokości około 20 cm, można wyciągnąć szczebelki w łóżeczku. W ten sposób odkryjemy przed maluchem ukryte właściwości Jego łóżeczka :) Pozwoli mu to na swobodne wchodzenie z i do łóżeczka.

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Brak miejsca? Mamy na to sposób, w takim przypadku polecamy wybrać łóżeczko z szufladą. Przestrzeń pod łóżeczkiem jest wtedy praktycznie wykorzystana. Bez problemu zmieścimy tam rzeczy maluszka takie jak: pościel, prześcieradełka, pampersy czy podkłady. Zawartość szuflady zakrywana jest przez przykrywkę którą dołączamy do zestawu.

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Zaokrąglone krawędzie dla pełnego bezpieczeństwa, możliwość dokupienia barierki, która przeobrazi nasze łóżeczko w tapczanik. Okres użytkowania znacznie się wtedy wydłuży. Barierka pasuje do wszystkich naszych łóżeczek.

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Mamy też rozwiązanie które sprawdzi się idealnie w okresie ząbkowania. Na boki łóżeczka możemy zamontować osłonki (gryzaki), tak zabezpieczone łóżeczko możemy z powodzeniem gryźć i nic nie uszkodzimy :) materiał osłonki wykonany jest z przebadanego plastiku (zgodnie z norma PN-EN 71-3). Opisywane gryzaczki spełniają też funkcję estetyczną, łóżeczko znacznie ładniej się prezentuje. Pod montaż osłonek wykonujemy specjalne rowki, dlatego najlepiej zamawiać je razem z łóżeczkiem. Rowki są potrzebne, aby prawidłowo zamocować osłonki.

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Gwarancja DOOR-TO-DOOR. Serwis i gwarancję obsługujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób!

 

Łóżeczko Piętrus Laura

 

Kolor
W tej ofercie dostępne jest łóżeczko Laura w kolorze białym.

Materiały
Dno i boki łóżeczka wykonane są z drewna. Szczyt wykonany jest z malowanego MDF. Szuflada wykonana jest z płyty wiórowej. Dno i przykrywka szuflady wykonane są z HDF.
Wykonane z bezpiecznych materiałów.

Montaż
Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Więcej informacji
Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.
Główne listwy górne są zaokrąglone.
Wszystkie newralgiczne krawędzie łóżeczka są zaokrąglone.
Produkt Polski. Od ponad 26 lat producent tworzy bezpieczne łóżeczka dla dzieci.

Wymiary

Łóżeczko Piętrus Laura

21 dni roboczych
P-LAURA12060

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa