Piętrus Łóżeczko Alek (120x60) z szufladą

Łóżeczko „Alek” to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Dostępne w czterech klasycznych i eleganckich kolorach, z trzema poziomami wysokości (w zależności od wzrostu Twojego malucha), łatwe w montażu. Solidne materiały, praktyczna szuflada i zaokrąglone krawędzie dla pełnego bezpieczeństwa. Klasyka i komfort w jednym. Barierka sprzedawana osobno.


Bezpieczny dla dziecka
Polski produkt


549,00 zł
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 21 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Klasyczne wzornictwo i stonowana kolorystyka to główne atuty łóżeczka dziecięcego Alek. Jest to jedno z naszych najpopularniejszych łóżeczek. Wyposażone w pościel tworzy klimat pokoju dziecięcego z prawdziwego zdarzenia. Charakteryzuje się szerszymi nogami co dodatkowo umacnia jego pozycję wśród najbezpieczniejszych łóżeczek. Zgodne z normą PN-EN 716-1 oraz PN-EN 716-2.

Mamy możliwość zamocowania dna łóżeczka na trzech różnych poziomach. Najwyższy poziom używamy zaraz po narodzinach maluszka, tak aby mieć do niego łatwiejszy dostęp. Z kolejnych niższych poziomów łóżeczka musimy zacząć korzystać gdy nasz maluszek zacznie samodzielnie siadać. Wg normy PN-EN 716-1 zalecane jest zamocowanie dna łóżeczka na najniższym poziomie dla dziecka samodzielnie siadającego.

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Gdy dziecko porusza się już samodzielnie, możemy wyciągnąć trzy środkowe szczebelki. Wyjmowane szczebelki są w każdym naszym łóżeczku. Możemy je zlokalizować próbując kręcić szczebelkami (wyjmowane szczebelki znajdują się w środkowej części boku łóżeczka).

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Łóżeczko z szufladą, super rozwiązanie ponieważ zyskujemy dodatkowe miejsce na pampersy, pieluchy, pościele, śpiochy, prześcieradła, kocyki itp.! Uwaga ilość miejsca ograniczona :) W tej ofercie szuflada jest w cenie łóżeczka.

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Aby wydłużyć czas użytkowania łóżeczka, możemy zamocować specjalną barierkę która zamieni nasze łóżeczko w funkcjonalny tapczanik. Tak przerobione łóżeczko będzie nam służyło znacznie dłużej. Każde nasze łóżeczko może zostać przerobione na tapczanik, wystarczy dokupić barierkę (barierka nie jest ujęta w cenie podstawowej).

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Polecamy również dokupienie gyzaków na dłuższe boki łóżeczka. Zabezpieczają łóżeczko przed gryzieniem przez ząbkującego maluszka (gryzaki nie ujęte w cenę podstawową).

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Gwarancja DOOR-TO-DOOR. Serwis i gwarancję obsługujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób!

 

Łóżeczko Piętrus Alek

 

Kolor
W tej ofercie dostępne jest łóżeczko Alek w kolorze białym.

Materiały
Łóżeczko drewniane.
Szuflada z płyty wiórowej. Przykrywki do szuflady z płyty HDF.
Wykonane z bezpiecznych materiałów.

Montaż
Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Więcej informacji
Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.
Główne listwy górne są zaokrąglone (lepsza estetyka i brak ostrej krawędzi).
Wszystkie kluczowe krawędzie łóżeczka są maszynowo lub ręcznie zaokrąglone.
Produkt Polski. Od ponad 26 lat producent tworzy bezpieczne łóżeczka dla dzieci.
Cena łóżeczka zawiera również szufladę.

Wymiary

Łóżeczko Piętrus Alek

21 dni roboczych
P-ALEK12060

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa