Piętrus Łóżeczko Kacper (120x60) z szufladą

Niezwykle praktyczne łóżeczko Kacper od polskiej marki Pietrus. Kacper to funkcjonalne, a zarazem niezwykle praktyczne łóżeczko z pojemną szufladą od renomowanej, polskiej marki Piętrus. Co ważne propozycja ta dopasowana jest do rosnącego dziecka. Jak to możliwe? To bardzo proste. Łóżeczko posiada trzy poziomy regulacji dna, dzięki czemu jesteś w stanie dopasować jego poziom do wieku swojej pociechy. Poszczególne elementy pokryto farbami zgodnymi z PN, dzięki czemu jest ono bezpieczne nawet dla najmłodszych. Model ten dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych.


Bezpieczny dla dziecka
Polski produkt


533,00 zł
już od 44,42 zł/mies.
Zapłać później
popup icon
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 21 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Każde dziecięce łóżeczko Piętrus posiada możliwość zmiany wysokości położenia dna. Zaleca się korzystać z dna na możliwe najwyższym poziomie przy noworodku. Mamy wtedy ułatwiony dostęp do maluszka. Kolejne poziomy wykorzystujemy wraz ze wzrostem dziecka. Norma PN-EN 716-1 dotycząca dziecięcych łóżeczek zaleca obniżenie dna do najniższego poziomu w momencie gdy dziecko robi swoje pierwsze siady :)

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Wyjmowane szczebelki w łóżeczku to przydatna funkcja. Co prawda zaczniemy z niej korzystać dopiero między 14-18 miesiącem życia maluszka, ale wszystkie łóżeczka Piętrus są od razu na to gotowe. Wyjęte szczebelki w łóżeczku pozwalają maluszkowi na swobodne wędrowanie z i do łóżeczka.

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Szuflada wypełnia idealnie przestrzeń pod łóżeczkiem, możemy ją wykorzystać na niezbędne rzeczy maluszka. Łóżeczko 120x60 posiada szufladę montowaną na prowadnicy, co uniemożliwia porysowanie podłogi. W tej ofercie szuflada jest w zawarta w cenie podstawowej.

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Aby wydłużyć okres korzystania z łóżeczka zalecamy dokupić barierkę zabezpieczającą. W ten sposób z naszego łóżeczka zrobimy praktyczną sofkę, a dziecko będzie mogło znacznie dłużej z niego korzystać. Na sofkę można przerobić każde łóżeczko Piętrus, wystarczy dokupić barierkę zabezpieczającą (nieujęta w cenie podstawowej).

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Aby zapewnić dziecku prawidłowe ząbkowanie, w ofercie posiadamy osłonki na łóżeczka. Spełniają 3 podstawowe funkcje: pozwalają na swobodne i bezpiecznie gryzienie boków łóżeczka, nadają łóżeczku unikalnej estetyki oraz zabezpieczają łóżeczko przed niechcianymi odbiciami po ząbkach. Pod gryzaki wykonujemy specjalny rowek, który stabilizuje nam jego pozycję. Bez użycia narzędzi lub rozkręcenia łóżeczka zdjęcie gryzaka jest niemal niemożliwe. Osłonki na łóżeczko nie są ujęte w cenę podstawową.

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Gwarancja DOOR-TO-DOOR. Serwis i gwarancję obsługujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób!

 

Łóżeczko Piętrus Kacper

 

Kolor
Do wyboru w tej ofercie są dwie opcje kolorystyczne:
1. Łóżeczko całe białe.
2. Łóżeczko białe z elementami w kolorze sonoma. 

Materiały
Głowna konstrukcja jest drewniana, szuflada jest natomiast wykonana z płyty wiórowej. Przygrywki do szuflady są z płyty HDF. W przypadku koloru sonoma elementy w tym kolorze wykonane są z oklejanego MDF. Wykonane z bezpiecznych materiałów. 

Montaż
Łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Więcej informacji
Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca, materace dostępne są w innych ofertach.
Główne listwy górne są zaokrąglone.
Wszystkie newralgiczne krawędzie łóżeczka są zaokrąglone.
Produkt Polski. Od ponad 26 lat produkujemy bezpieczne łóżeczka dla dzieci. 

Wymiary

Łóżeczko Piętrus Kacper

21 dni roboczych
P-KACPER12060

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa