Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Nowy

113,00 zł

Linia produktu poduszki lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 6 cm
Czas realizacji 7 dni

Spokojny i efektywny sen to marzenie nie tylko dorosłych, ale również wielu dzieci. Zbyt miękka poduszka, a także brak odprowadzania wilgoci stanowią problem. Poduszka lateksowa Hevea Disney to produkt sypialniany przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia. Wykonana z wysokiej jakości lateksowej pianki poduszka (wymiary: 40/30/6 cm) posiada system pionowych kanalików, których efektywne działanie zapewnia regularną wentylację oraz odprowadzanie wilgoci. Poduszka z środowiskiem wolnym od pleśni i roztoczy (antyalergiczna) ponadto posiada bawełniany pokrowiec zapewniający przewiewność. 100 % bawełna to produkt z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. Zarówno lateksowy wkład, jak i poszewka mogą podlegać praniu automatycznemu w pralce. Maksymalna temperatura prania to 60 stopni. Zgodnie z rekomendacjami producenta, nie należy poduszki wirować oraz suszyć automatycznie.

Poduszka Hevea Disney Baby z grafikami przedstawiającymi Myszki Mickey oraz Minnie to produkty na licencji The Walt Disney Company. Produkty te posiadają atest Instytutu Włókiennictwa w Łodzi.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie dziecięce – grupa wiekowa 2+.

UWAGI: Rozmiar 40x30 cm. Wysokość z pokrowcem ok. 6-6,5 cm.

Napisz opinię

Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Antyalergiczna i trwała poduszka lateksowa dla dzieci z grupy wiekowej 2+. Wykonana z bloku pianki lateksowej o wysokości 6 cm. Pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałają poceniu się. Pokrowiec z dzianiny bawełnianej interlock - 100% bawełna. Taśma suwakowa umożliwia zdjęcie go do prania. Posiada certyfikat Bezpieczny Dla Dziecka oraz atest EKO-TEX. Do wyboru pokrowiec z kolekcji: The Cars, lub Mickey & Minnie na licencji Disney.

Napisz opinię