Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (The Cars)

Nowy

113,00 zł

Linia produktu poduszki lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 6 cm
Czas realizacji 7 dni

Poduszka to nieodłączny element wyposażenia każdego łóżka. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie snu bez odpowiednio dobranej poduszki. Zdanie to podzielają również dzieci, dla których miękka poduszka to najlepszy czynnik usypiający. Posiadanie na niej poszewki z postaciami z ulubionej bajki- dodatkowo efekt ten potęguje.

Poduszka Hevea Disney Junior to antyalergiczna poduszka przeznaczona dla dzieci w wieku 2+. Wykonana z wysokiej jakości pianki lateksowej poduszeczka (wysokość 6 cm) posiada innowacyjny system pionowych kanalików zapewniających efektywną cyrkulację powietrza. Zastosowanie systemu wietrzącego przeciwdziała nadmiernemu poceniu się użytkownika. Ważąca jedynie 40 dag poduszka to środowisko wolne od roztoczy i pleśni. Fakt ten jest szczególnie ważny dla rodziców dzieci z skłonnościami do alergii wziewnych oraz kontaktowych.

Każda poduszka ponadto wyposażona jest w przewiewną, bawełnianą powłoczkę. Zdejmowane pokrowce szyte są z 100 % bawełny typu interlock. Materiał ten posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Zarówno poszewkę, jak i poduszkę można poddawać praniu w pralce automatycznej (producent nie zaleca wirowania oraz suszenia mechanicznego). Maksymalna temperatura prania to 60 stopni. Poduszka o wymiarach 40/30/6 cm posiada atesty Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. Wzór pokrowca został wykonany zgodnie z postanowieniami licencji The Walt Disney Company, dotyczących serii The Cars (Auta).

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie dziecięce – grupa wiekowa 2+.

UWAGI: Rozmiar 40x30 cm. Wysokość z pokrowcem ok. 6-6,5 cm.

Napisz opinię

Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (The Cars)

Poduszka lateksowa Hevea Disney Junior (The Cars)

Trwała i antyalergiczna poduszka lateksowa dla dzieci starszych z grupy wiekowej 2+. Wykonana z bloku pianki lateksowej o wysokości 6 cm. Pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałają poceniu się. Pokrowiec z dzianiny bawełnianej interlock - 100% bawełna. Posiada certyfikat Bezpieczny Dla Dziecka oraz atest EKO-TEX. Taśma suwakowa umożliwia zdjęcie pokrowca do prania. Do wyboru pokrowiec z kolekcji: Mickey & Minnie, lub The Cars na licencji Disney.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: