Drodzy Klienci !
Chcemy, aby w naszym sklepie internetowym oferowane były tylko najlepsze jakościowo i sprawdzone produkty w danym segmencie. Zakupy staną się łatwe a użytkowanie zakupionych towarów będzie wyłącznie przyjemnością.
Pierwszym producentem, którego pełna oferta jest już dostępna na naszym sklepie jest #Fabryka #Materaców #Hevea, właściciel marki handlowej Hevea #materace. Dlaczego wybraliśmy właśnie materace polskiego producenta Hevea?
Przede wszystkim dlatego, że do bardzo dobra, uznana #marka #brand, produkty skalkulowane z dobrym stosunkiem jakości do ceny, krótkie terminy realizacji, długa, pełna gwarancja #door-to-door oraz duży asortyment, często unikalnych i innowacyjnych wyrobów!
Produkty marki Hevea Materace są dostępne dla wszystkich grup wiekowych i dopasowane do każdego użytkownika. 
Dla grupy wiekowej 0+ Hevea Materace proponuje największą na rynku polskim ofertę materaców niemowlęcych i imponującą kolekcję tekstyliów dziecięcych. Produkty tej marki oparte są sprawdzone pianki poliuretanowe - produkcji niemieckiej firmy #CARPENTER, najwyższej jakości Euro-Lateks #ARTILAToraz dzianiny antyalergiczne produkowane w polskich zakładach ZTK TEOFILÓW w Łodzi. Na uwagę zasługuje stosowanie w materacach niemowlęcych Hevea wyłącznie dzianin na bazie antyalergicznej przędzy bawełnianej i wiskozowej o dużej trwałości i łatwym utrzymaniu w czystości i higienie. Większość producentów stosuje w tego typu wyrobach #tkaniny - znacznie mniej trwałe i nie nadające się do prania w wysokich temperaturach - często z haftem, który może powodować #uczulenie #alergie na stosowany barwnik. TEKSTYLIA DZIECIĘCE Hevea produkowane są z dzianin #bawełna#cotton 100% o innowacyjnym splocie - interlock. Mają niezwykle miękki i delikatny chwyt a wielokrotne procesy prania i prasowania nie osłabiają ich struktury i nie zmieniają wyglądu zewnętrznego. Większość produktów DLA NIEMOWLĄT Hevea Materace zdobyło uznanie i aprobatę specjalistów z dziedziny pediatrii i ortopedii w Instytucie #Matki i #Dziecka czego dowodem jest Pozytywna Opinia IMID. To kolejny atut odróżniający wyroby Fabryki Materaców Hevea od innych produktów dostępnych na rynku. Od kilku lat w fabryce w Ślesinie (okolice Sanktuarium #Licheń ) powstają jedyne w Europie, unikalne produkty #Disney #Baby i #Disney #Junior . #Kubuś i Przyjaciele #Winniethepooh#mickeymouse oraz bohaterowie serialu #Cars dzięki temu polskiemu producentowi trafili na materace, pledy, kocyki i prześcieradła bawełniane oraz wysokiej jakości dzianinową pościel dla najmłodszych. Jesteśmy pewni, że produkty Hevea Materace przypadną Wam do gustu tak jak tysiącom klientów w całej Europie. W następnej części opowiemy Wam o produktach HEVEA DLA DZIECI, młodzieży oraz dla dorosłych!