NA TERENIE POLSKI DOSTAWA Z WNIESIENIEM GRATIS !!!!

Realizacja zamówień w sklepie mjakmaterac.pl

Drodzy Klienci

Usługa wniesienia teraz (począwszy od zamówień złożonych w dniu 01-03-2017) jest dostępna w standardzie. Twoje zamówienie będzie dostarczone przez kuriera pod wskazany adres, niezależnie od kondygnacji i odłeglości od bramy czy parkingu.​

Pakowanie

Materace lateksowe nie zawierające płyty kokosowej są składane bądź rolowane, celem zmniejszenia objętości do transportu firmą kurierską. W takim wypadku po otrzymaniu i rozpakowaniu należy poddać materac 24-48 h relaksacji - zależnie od rozmiaru i sposobu spakowania. Materac można użytkować niezwłocznie po rozpakowaniu jednak pełen rozmiar w każdej płaszczyźnie osiągnie dopiero po zakończeniu relaksacji. W pewnych przypadkach - związanych np. z niską temperaturą powietrza lub długim okresem transportu - relaksacja może się wydłużyć do kilku dni. Wszystkie inne produkty są wysyłane w postaci rozłożonej - wymiary rzeczywiste. 

Wszystkie produkty pakujemy standardowo w 2 warstwy folii. Produkty o dużych gabarytach są dodatkowo zapakowane w warstwę membrany odpornej na wilgoć umieszczanej po warstwą folii zewnętrznej. na życzenie możemy zapakować produkt dodatkowo w zewnętrzną warstwę tektury falistej.

Koszty wysyłki

Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie dostarczane są gratis na terenie Polski. Dopłata wg określonych w sklepie mjakmaterac.pl stawek dotyczy jedynie opcji dostarczenia za pobraniem oraz dostawy na terenie innych krajów Unii Europejskiej.

Pobierz Tabela dopłat wysyłek UE

Zwroty

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Poniżej link do formularza odstąpienia od umowy.

Pobierz Formularz odstąpienia od umowy MjakMaterac PDF

Oferta specjalna w ramach programu rabatowego "POZNAŃ PRO RODZINA - KARTA RODZINY DUŻEJ"

Klient otrzymuje 7% rabatu dla produktów z grup wiekowych 0+ i 2+ oraz 14% rabatu dla pozostałych produktów. Warunkiem udziału w programie rabatowym jest przesłanie na adres bok@mjakmaterac.pl skanu KARTY RODZINY DUŻEJ oraz podanie linku do produktu. Obsługa sklepu wygeneruje fakturę pro-forma zawierająca rabat. Po opłaceniu zrealizujemy dostawę towaru pod wskazany adres.

www.mjakmaterac.pl

aktualizacja 03/2017