Sypialnia Hevea Prowansja

Nowy

967,00 zł

BUDOWA: Styl francuski najbardziej związany ze słoneczną Prowansją,  cieszy się popularnością, a to za sprawą charakterystycznego, przytulnego klimatu mebli i innych elementów wyposażenia. Białe, kolorowe, bielone, przecierane, a do tego modne - takie są meble francuskie. Elementy kolorowe łączy się z tradycyjnymi blatami z drewna w kolorach natury. Sypialnia prowansja, pomoże w zaaranżowaniu wspaniałego, klimatycznego wnętrza. Rama łóżka wykonana jest z drewna sosnowego o grubości około 2,5 cm, system montażu dłużyc prosty i stabilny, jak również środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami powodują, że łóżko jest optymalnie stabilne i wytrzymałe. Do tego modelu łóżka od rozmiaru 120x200 dodajemy 2 dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny, farba kryjąca biała (szczególnie polecana do tego modelu)  lub wybarwienia woskami i bejcami z zachowaniem naturalnych słojów drewna.

ZASTOSOWANIE: Waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łóżka zalecany stelaż Standard oraz materace: Family Medicare Plus, Rehabox, Fitness Visco.

UWAGI: Wymiary zewnętrzne: wysokość całkowita 80 cm /wysokość zagłówka/ i 64 cm /wys. zanóżka/ wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 23 cm, szer. zewn.: rozmiar + 10 cm, dł. zewn.: rozmiar + 11 cm Głebokość ramy łóżka po stronie przeznaczonej na materac – 9 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego montażu. Czas montażu około 25 minut. Do wyboru 12 wybarwień lakierami wodnymi, białą kryjącą farbą oraz woskami:

Realizacja do 30 dni.

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Napisz opinię

Sypialnia Hevea Prowansja

Sypialnia Hevea Prowansja

Styl francuski najbardziej związany ze słoneczną Prowansją,  cieszy się popularnością, a to za sprawą charakterystycznego, przytulnego klimatu mebli i innych elementów wyposażenia. Białe, kolorowe, bielone, przecierane, a do tego modne - takie są meble francuskie.

Napisz opinię