Sypialnia Hevea Prestige

Nowy

1 145,00 zł

BUDOWA: Łóżko Prestige wykonane jest z myślą o klientach poszukujących mebli o wyszukanych wzorach, inspirujących do tworzenia oryginalnych wnętrz. Łóżko Prestige jest wyjątkowo masywne, a jego klasyczność sprawia, iż ma charakter ponadczasowy. Łóżko wykonane z litego drewna. Rama łóżka wykonana jest z drewna klejonego o grubości 4 cm, system montażu dłużyc oparty na konstrukcji z kątownika blachowego niemieckiej firmy Häfele, jak również środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami powodują, że łóżko jest wyjątkowo stabilne i wytrzymałe. Łóżko może być wyposażone w szufladę dostępną w naszej ofercie. Do tego modelu łóżka od rozmiaru 120x200 dodajemy 2 dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny lub wybarwienia woskami i bejcami. Wszystkie kolory zachowują i podkreślają naturalny rysunek słojów drewna.

ZASTOSOWANIE: Waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łóżka zalecany stelaż Prestige oraz materace: Body Comfort, Comfort Prestige.

UWAGI: Wymiary zewnętrzne: wysokość całkowita 76 cm /wysokość zagłówka/, wysokość zanóżka: 51 cm,  wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 24 cm, szer. zewn.: rozmiar łóżka + 14,5 cm, dł. zewn.: rozmiar + 8 cm. Głebokość ramy łóżka po stronie przeznaczonej na materac – 14 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego montażu. Czas montażu około 15 minut. Do wyboru 11 wybarwień lakierami wodnymi oraz woskami:

dostępne kolory

Realizacja do 30 dni.

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Napisz opinię

Sypialnia Hevea Prestige

Sypialnia Hevea Prestige

Łóżko Prestige wykonane jest z myślą o klientach poszukujących mebli o wyszukanych wzorach, inspirujących do tworzenia oryginalnych wnętrz. Łóżko Prestige jest wyjątkowo masywne, a jego klasyczność sprawia, iż ma charakter ponadczasowy.

Napisz opinię