Sypialnia Hevea Family

Nowy

870,00 zł

BUDOWA: Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego. Konstrukcja łóżka oparta jest na kantówkach o wymiarach 7cm x 7cm. Wykonanie kantówek oraz dłużyc z drewna klejonego, system montażu dłużyc oparty na konstrukcji z kątownika blachowego niemieckiej firmy Häfele, jak również środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami powodują, że łóżko jest wyjątkowo stabilne i wytrzymałe. Wyjątkowość łóżka Family tkwi w jego elegancji, którą stwarza wysoki standard wykonania, masywność jak również ponadczasowa konstrukcja, która sprawi, że łóżko zawsze będzie stanowić nowoczesne i komfortowe wyposażenie Państwa sypialni.Łóżko może być wyposażone w szufladę dostępną w naszej ofercie. Do tego modelu łóżka od rozmiaru 120x200 dodawane są 2 dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają stabilność obciążonego łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny lub wybarwienia woskami i bejcami. Wszystkie kolory zachowują i podkreślają naturalny rysunek słojów drewna. 

ZASTOSOWANIE: waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łózka zalecany stelaż Standard oraz materace: Comfort, Fitness, Rehabox.

UWAGI: Wymiary zewnętrzne: wysokość całkowita 75 cm /wysokość zagłówka/, wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 24 cm, szer. zewnętrzna.: rozmiar łóżka np. 140 cm + 11 cm, długość zewnętrzna.: rozmiar łóżka np. 200 cm + 13 cm. Głębokość ramy łóżka po stronie wewnętrznej – 12 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego montażu. Czas montażu około 15 minut. Do wyboru 11 wybarwień lakierami wodnymi oraz woskami:

dostępne kolory

Realizacja do 30 dni.

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Napisz opinię

Sypialnia Hevea Family

Sypialnia Hevea Family

Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego. Wyjątkowość łóżka Family tkwi w jego elegancji, którą stwarza wysoki standard wykonania, masywność jak również ponadczasowa konstrukcja, która sprawi, że łóżko zawsze będzie stanowić nowoczesne i komfortowe wyposażenie Państwa sypialni.

Napisz opinię